Menu

Nahrávání fotografií na Instagram z počítače

23.03.2017 15:00 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nahrávání fotografií na Instagram z počítače

Nahrávání fotografií na Instagram z počítače | foto: CHIP

Program Instagram je sice primárně určen pro sdílení fotografií pořízených chytrým telefonem, ale zveřejnit na něm samozřejmě můžete například i fotografie z digitálního fotoaparátu.

grambl1-nahled

Na webových stránkách instagram.com si obrázky můžete prohlížet a hodnotit, ale nemáte zde možnost fotografie vkládat. Pokud tedy chcete fotografie dostat z počítače na sociální síť Instagram bez použití smartphonu, můžete si stáhnout program Gramblr ze stránky gramblr.com pro PC i Mac. Po instalaci programu se přihlásíte pod svým instagramovým účtem a můžete začít vkládat a upravovat snímky. Stačí je na okno programu přetáhnout.

grambl2-nahled

V dalším kroku »Crop any shape« můžete fotografii oříznout a pak (fáze (»Apply Some Filters«)) přidat filtry a provést další úpravy. V této fázi dokonce program komunikuje v češtině, takže nebude problém změnit orientaci, barvu, ostrost atd. Pak už stačí ve fázi (»Write a Caption and Send«) příspěvek popsat. To se samozřejmě dělá lépe na počítači než na mobilu. Navíc máte možnost odložit čas zveřejnění na pozdější dobu. Počítač ale musí být v té době zapnutý. Pak už stačí stisknout »Send«, a fotografie se zveřejní.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení