Menu

Nákupem můžete pomoct dětem

26.11.2014 10:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nákupem můžete pomoct dětem

Nákupem můžete pomoct dětem | foto: CHIP

Český prodejce CZC.cz uspořádal ve spolupráci se společností Acer charitativní projekt na podporu Dětského krizového centra (DKC). Zapojit se můžete i vy.

duskova-dkc-nahled

V rámci charitativního projektu zástupci společností CZC.cz a Acer předali generální ředitelce DKC PhDr. Zoře Duškové notebooky, tablety a telefony Acer v celkové hodnotě přes 50 000 Kč. Přispět můžete i vy, stačí si do 1. 12. 2014 zakoupit jeden z vybraných produktů Acer a CZC.cz za vás automaticky odvede 30 Kč z pořizovací ceny ve prospěch DKC. Využít můžete také možnost zaslání dárcovské SMS.

DKC působí jako nestátní nezisková organizace pomáhající dětem psychicky a fyzicky týraným, sexuálně zneužívaným či zatíženým rozpadem rodiny. Stejně tak pomáhá dětem traumatizovaným a nacházejícím se v závažných životních situacích. Pracovníci centra pomáhají prostřednictvím přímé odborné práce s dítětem a prostřednictvím odborné práce s rodinným či jiným sociálním systémem. Protože působnost DKC je celorepubliková a služby jsou dětem poskytovány bezplatně, neobejde se bez finanční podpory třetích stran.

Podpořit činnost DKC můžete zakoupením libovolného produktu z této nabídky (do 1. 12. 2014) nebo zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS TRAUMA na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz, podrobnější informace o DKC jsou k dispozici na webu www.dkc.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení