Menu

Napájecí adaptér k iPodu a přídavné baterie

24.11.2010 12:11 | Redakce Chip + Přidat komentář
Napájecí adaptér k iPodu a přídavné baterie

Napájecí adaptér k iPodu a přídavné baterie | foto: CHIP

Firma Sunnysoft uvedla na český trh napájecí redukci Gorilla-pad connector pro Apple iPad. Gorilla-pad connector společně s nabíječkou Minigorilla prodlouží výdrž baterie iPadu až 8 hodin.

Napájecí redukce Gorilla-pad connector společně se záložní nabíječkou Powertraveller Minigorilla slouží k nabití baterie iPadu bez potřeby elektrické energie nebo počítače. Produkt stačí připojit do lehké a přenosné záložní nabíječky Minigorilla a iPad se po 2 hodinách nabije. Jeho baterie pak dokáže podle tiskové zprávy pracovat při plném zatížení a se spuštěnou wifi sítí až 8 hodin. Díky malým rozměrům se oba produkty vejdou do každého batohu nebo kabelky.

Gorilla-pad connector disponuje speciální redukcí. Ta převádí výstupní napětí ze záložní nabíječky Minigorilla na výstup o napětí 5 V a proudu 2 A, což je specifikace standardního nabíjení iPadu. Pro vyšší účinnost konverze je pro použití s produktem Minigorilla doporučeno využít výstupní napětí 8,4 V.

Napájecí redukce Gorilla-pad connector je určena také pro použití se solárními a záložními nabíječkami Powergorilla a Solargorilla. Záložní nabíječka Powergorilla je větší než Minigorilla, ale disponuje daleko větší kapacitou. IPad tak vydrží dalších 20 hodin plného provozu.

Sunnysoft je výhradním distributorem solárních nabíječek a záložních zdrojů značky Powertraveller na českém trhu. Bližší informace jsou dostupné na adrese www.sunnysoft.cz a www.solarninabijecky.cz.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení