Menu

NAS úložiště bez ventilátorů

17.12.2013 15:03 | Pavel Trousil + Přidat komentář
NAS úložiště bez ventilátorů

NAS úložiště bez ventilátorů | foto: CHIP

Společnost QNAP Systems uvedla na trh nový model NAS zařízení HS-210, které je určeno pro osazení dvojicí disků. Zajímavé je, že NAS úložiště nepoužívá pro chlazení ventilátory, takže je úplně tiché.

qnap-hs-210-nahled

V jeho výbavě je procesor Marvell s frekvencí 1,6 GHz, 512 MB RAM a 16MB flash paměť. Osadit ho můžete dvěma 3,5" nebo 2,5" disky. V případě externě připojených disků a USB flash disků jsou podporovány systémy NTFS, FAT32 a HFS+. Model HS-210 je vybaven operačním systémem QTS 4.1, pomocí kterého je možné zálohovat nebo synchronizovat soubory z různých počítačů, tabletů nebo chytrých telefonů. Celkové rozměry zařízení jsou 41,3 × 302 × 220 mm.

Na zadní straně jsou umístěny dva USB porty ve verzi 3.0, dva USB 2.0 porty a gigabitový ethernetový port. Podporován je i USB Wi-Fi adaptér. Spotřeba NAS v režimu spánku je 7,39 W.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení