Menu

Nastupuje HTC Desire 816 a menší HTC Desire 610

25.02.2014 23:37 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Nastupuje HTC Desire 816 a menší HTC Desire 610

Nastupuje HTC Desire 816 a menší HTC Desire 610 | foto: CHIP

Společnost HTC na barcelonském veletrhu představila první novinky v řadě Desire pro rok 2014. HTC Desire 816 a ten dále doplní také HTC Desire 610.

HTC Desire 816

Nejnovější přírůstek do rodiny HTC Desire myslí na vše. Srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,6 GHz. Maximální možnou konektivitu nabízí integrace 4G LTE technologie. Kvalitu zvukového podání má na starosti dvojice předních reproduktorů s technologií HTC BoomSound, zatímco kombinace 5,5 palcového displeje s HTC BlinkFeed udrží každého v centru dění díky zobrazení vybraného obsahu přímo na hlavní obrazovce. Telefon je osazen dvěma výkonnými fotoaparáty – zadní disponuje 13 megapixely a podporuje i pokročilé funkce jako HTC Zoe. Přední fotoaparát s pěti megapixely dělá z HTC Desire 816 ideální přístroj pro zachycení perfektních selfie fotografií i krajinných scenérií v úžasné kvalitě. Nový HTC Desire 816 vyniká svižností, výkonem a zároveň je vybaven tak, aby zvládal surfování na internetu, hraní her nebo multitasking.

htc-desire-816-selfie-nahled

HTC Desire 610

HTC Desire 610 pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz, který podporuje moderní mobilní technologie přenosu 4G LTE. Pro zobrazení aktuálních informací z HTC BlinkFeed, streamování videa nebo hraní her slouží 4,7 palcový displej. Všestranný multimediální zážitek doplňují pokročilé úpravy fotografií a videa. Zadní fotoaparát disponuje rozlišením 8 megapixelů a přední nabídne 1,3 megapixelovou kameru. I model HTC Desire 610 poskytne díky dvojici reproduktorů a technologii HTC BoomSound skvělý zvuk.

htc-desire-610-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení