Menu

Nejdostupnější multifunkce řady Officejet

01.03.2010 13:24 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nejdostupnější multifunkce řady Officejet

Nejdostupnější multifunkce řady Officejet | foto: CHIP

Společnost HP rozšířila své portfolio produktů Officejet o nejdostupnější stolní multifunkční tiskárnu s faxem.

Nová tiskárna řady HP Officejet 4500 All-in-One nabízí barevný tisk, možnost kabelového, volitelně i bezdrátového připojení k síti a kombinaci čtyř funkcí vyžadovaných od multifunkčních zařízení pro domácí kancelář. Stejně jako ostatní tiskárny z řady Officejet poskytuje toto zařízení kvalitní barevný tisk při nízkých nákladech na stránku.
Tiskárna HP OfficeJet 4500 All-in-One v černém provedení je kompatibilní se systémy Microsoft Windows či Mac OS X Snow Leopard a nabízí možnosti tisku brožur, letáků i dalších dokumentů. Při použití papíru s logem ColorLok produkuje tiskárna rychleschnoucí dokumenty odolávající vyblednutí.
Díky doplňkové originální kazetě HP 901XL Black Officejet Inkjet Cartridge s největší výtěžností mezi nabízenými inkoustovými tiskárnami stejné třídy mohou uživatelé vytisknout až třikrát více stránek a dosáhnout tak vyšších úspor.
Zařízení HP Officejet 4500 All-in-One a HP Officejet 4500 Wireless All-in-One by měla být k dispozici na pultech prodejen v průběhu příštího měsíce. Koncová cena doporučená společností HP je 2 315 Kč za Officejet 4500 All-in-One a 3090 Kč za model Officejet 4500 Wireless All-in-One. Řada HP Officejet 4500 All-in-One je kompatibilní s kazetami HP 901 Black Officejet Ink, HP 901 Tri-colour Officejet Ink a HP 901XL Black Officejet Ink.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení