Menu

Nejen podzim, ale i headsety Arctis září novými barvami

13.10.2017 17:17 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nejen podzim, ale i headsety Arctis září novými barvami

Nejen podzim, ale i headsety Arctis září novými barvami | foto: CHIP

Headset SteelSeries Arctis 3 jsou nově k dispozici v červené, modré a šedé barvě. Deset procent z prodejů uskutečněných přes web pak poputuje neziskové organizaci Ditch the Label, zaměřující se na prevenci proti šikaně, s cílem vybrat 10 000 dolarů a propojit hráče a obecně mladou generaci s charitativní činností.

Headset SteelSeries Arctis 3 je vybaven reproduktory s velmi nízkou zvukovou distorzí. V kombinaci se 7.1 prostorovým zvukem přináší velice kvalitní přednes při hraní na PC, konzolích i z mobilních zařízení. Headset nabízí bidirekcionální ClearCast mikrofon s možností jeho zatažení do těla náušníku. Díky své charakteristice akusticky eliminuje hluk z okolí a poskytuje čistý přenos.

Headset využívá flexibilní, vyměnitelnou čelenku a náušníky ze speciální AirWave tkaniny pro rovnoměrné rozložení tlaku a maximální pohodlí. Ovládání hlasitosti je umístěno na levé mušli spolu s tlačítkem pro zapnutí/vypnutí mikrofonu. Sluchátka se připojují pomocí 3,5mm jack konektoru do kompatibilních zařízení, kterými jsou PC, Mac, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, VR platformy a mobilní zařízení.

SteelSeries Arctis 3 ve třech barevných provedeních jsou k dispozici za 99,99 euro.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení