Menu

Nejhledanější slova na vyhledávači Bing v roce 2014

08.12.2014 10:35 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejhledanější slova na vyhledávači Bing v roce 2014

Nejhledanější slova na vyhledávači Bing v roce 2014 | foto: CHIP

Blíží se rok 2015, takže je tu příležitost ohlédnout se za rokem 2014. Firma Microsoft už vydala žebříček nejhledanějších výrazů na svém vyhledávači Bing. Někdo v něm překvapivě je, někdo překvapivě chybí.

bing-nahled

Pro získávání informaci dnes většina lidí používá internetové vyhledávače. A je zajímavé sledovat, co lidé nejčastěji hledají a co je nejvíce zajímá. Vyhledávač Bing jako první už zveřejnil seznam nejhledanějších slov. Výsledky jsou rozděleny do několika kategorií. Z přehledu se tedy například dozvíte, že nejhledanější celebritou byla Kim Kardashian. Loňská vítězka Beyoncé se musela spokojit s druhým místem, ale co se týká hudebních hvězd, zde vede. Zajímavé je, že v první desítce nenajdete Jennifer Lawrence, jejíž fotografie unikly na internet v případě „Fappening“.

bing2-nahled

Z politiků samozřejmě bodoval Barack Obama. V první desítce najdete například i Hillary Clinton. Z prázdninových destinací vede ve vyhledávání Costa Rica. Další kategorie a podrobnosti najdete na stánce www.BingTrends.com.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení