Menu

Nejoblíbenější herní headset: za tři roky a tři stovky prodáno 30 000 kusů

26.03.2017 15:16 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nejoblíbenější herní headset: za tři roky a tři stovky prodáno 30 000 kusů

Nejoblíbenější herní headset: za tři roky a tři stovky prodáno 30 000 kusů | foto: CHIP

Herní headset, sestávající se ze sluchátek s mikrofonem a s funkcí potlačení okolního hluku, HPS300 od společnosti Zalman, patří mezi nejprodávanější headsety na českém trhu. Vysokou oblibu mezi hráči počítačových her si vydobyla především svojí cenou těsně pod tři stovky, která je v této kategorii absolutně nepřekonatelná až neuvěřitelná!

Zalman HPS300

Totálně nejlevnějších sluchátek na trhu Zalman HPS300 se za 3 roky prodalo za 3 stovky na 30 tisíc kusů.

O vysokou kvalitu zvuku se starají 50mm reproduktory s vylepšeným podáním basů. Sluchátka účinně eliminují okolní hluk a poskytují nerušený poslech hudby či plnou koncentraci při hraní her. Poloha mikrofonu tohoto setu se snadno nastavuje plně podle potřeb uživatele, mikrofon minimalizuje okolní šum a přenáší kvalitní a čistý zvuk. Design sluchátek poskytuje pohodlné používání s možností nastavení velikosti náhlavní části. Kabel je dostatečně dlouhý (má dva metry), a počítač tak nemusí být v blízkosti uživatele. Ovládání hlasitosti je umístěno přímo na kabelu. Sluchátka najdou využití nejen při hraní her, ale i při poslechu hudby, studiu či videochatu.

Od uvedení headsetu HPS300 na český trh koncem roku 2014 bylo prodáno více než 30 000 kusů a tato sluchátka se stala etalonem poměru cena/výkon, se kterými se srovnávají jiné značky v této cenové kategorii.

Technické údaje ZM HPS300

Frekvenční rozsah: 20–20 000 Hz

Citlivost sluchátek: 110 dB ±3 dB

Citlivost mikrofonu: –54 dB ± 3 dB

Impedance: 32 Ω ± 15 %

Maximální výkon: 30 mW

Délka kabelu: 2 m ±10 %

Konektor: 3,5mm Jack

Headset ZM HPS300 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je neuvěřitelná: 299 Kč včetně DPH!

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení