Menu

Nejtenčí all-in-one desktop od Lenova

28.06.2011 08:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nejtenčí all-in-one desktop od Lenova

Nejtenčí all-in-one desktop od Lenova | foto: CHIP

Společnost Lenovo představuje all-in-one (AIO) desktopový počítač ThinkCentre Edge 91z – první PC z rodiny ThinkCentre Edge.

ThinkCentre Edge 91z je vybavený procesory Intel Core druhé generace a jde tedy o jeden z nejvýkonnějších a při tloušťce 2,5 palců také z nejtenčích AIO na trhu. Jde o zařízení určené především pro malé a střední podniky.
All-in-one ThinkCentre Edge 91z se může pochlubit 21,5palcovým displejem s Full HD rozlišením. Pohodlná volitelná bezdrátová klávesnice se zasouvá pod AIO a je odolná proti polití. Tento kompaktní design pomáhá ušetřit až 70 procent prostoru na rozdíl od kombinace tradičního počítače typu tower a LCD monitoru.
Co se výkonnosti týče, ThinkCentre Edge 91z AIO je plně vybavený už od samotného základu. Díky certifikaci Lenovo Enhanced Experience 2.0 pro Windows 7 naběhne o 30 procent rychleji. Tento AIO je vyzbrojený procesory Core (až Intel i5 Quad Core) a může mít až 8 GB DDR3 paměti a volitelně 1GB diskrétní grafiku ATI.
ThinkCentre Edge 91z bude k dispozici na českém trhu od července. Cena ještě nebyla stanovena.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení