Menu

Nejtenčí all-in-one – má jen 6 mm

30.08.2017 11:54 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejtenčí all-in-one – má jen 6 mm

Nejtenčí all-in-one – má jen 6 mm | foto: CHIP

Acer představil nejtenčí all-in-one počítač všech dob. Nový Aspire S24 má mimořádně tenký (5,97 mm) displej bez znatelných hranic obrazu. Vysoký výkon zajišťuje procesor Intel Core 8. generace a volitelné paměti Intel Optane.

Společnosti Acer rozšířila svou řadu stolních počítačů Aspire o nový 23,8" all-in-one počítač Aspire S24. Jdeo o nejtenčí all-in-one počítač, jaký kdy Acer vyrobil. Jeho displej má tloušťku pouhých 5,97 mm a bez znatelných hranic (rámeček má 2,7 mm). IPS displej má rozlišení Full a 178° pozorovací úhly.

Počítač pohání zbrusu nové procesory Intel Core 8. generace s volitelnou pamětí Intel Optane. Bezdrátové připojení, které zajišťuje Wi-Fi modul Intel Dual Band Wireless-AC (802.11ac 2x2 MIMO), poskytuje rychlé připojení k síti a díky 2.1kanálovému zvuku se subwooferem, technologiemi Dolby Audio Premium a Acer TrueHarmony přináší tento počítač uživatelům silné zvukové zážitky.

acer-ifa-aspire-s-24-02-nahled

Základna pro bezdrátové nabíjení umožňuje uživatelům oprostit se od kabelů a bezdrátově nabíjet zařízení s podporou Qi. Displej lze naklánět v rozmezí od -5 do 30°, navíc se může pochlubit technologií Acer ExaColor pro přesné barvy a technologiemi BluelightShield a Flickerless, které mohou zabránit únavě očí. Aspire S24 je osazen až 256GB SSD a 2TB HDD, jde tak vhodný i pro stříhání a ukládání dlouhých videí.  Prodávat se začne v listopadu 2017 za cenu od 999 €.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení