Menu

Nestabilní internetový prohlížeč Edge opravte resetováním

24.01.2017 15:43 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nestabilní internetový prohlížeč Edge opravte resetováním

Nestabilní internetový prohlížeč Edge opravte resetováním | foto: CHIP

Jestliže vás zlobí internetový prohlížeč Microsoftu Edge, existuje možnost, jak ho resetovat. Jde totiž o program, který je součástí operačního systému Windows 10, a tak ho nelze běžným způsobem odinstalovat a znovu nainstalovat. 

A neexistuje také žádný nástroj Microsoftu pro jeho obnovu a znovunastavení. Nicméně máme pro vás postup, kterým ho obnovíte a můžete odstranit všechna data. Abyste to provedli, klikněte na tři tečky v pravém horním rohu (»Další«), takže se dostanete do nabídky, ze které vyberte »Nastavení«. Po zobrazení nabídky »Nastavení« přejděte do části »Vymazat údaje o procházení« a klikněte na »Zvolte, co chcete vymazat«. Zaškrtněte všechny možnosti, včetně těch, které jsou skryté pod »Zobrazit víc«, a vše vymažte kliknutím na příkaz »Vymazat«. Po této proceduře ještě prohlížeč restartujte. Případné problémy byste tak měli odstranit.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení