Menu

Netbook připravený rychle jednat

05.11.2010 14:27 | Redakce Chip + Přidat komentář
Netbook připravený rychle jednat

Netbook připravený rychle jednat | foto: CHIP

Společnost Samsung Electronics představila nový stylový a výkonný netbook Samsung N145. Nabízí zajímavou funkci Fast Start, operační systém Windows 7 Starter, 10,1“ antireflexní LED displej a dlouhou výdrži na baterie.

Netbook Samsung N145 disponuje řadou funkcí pro snadnější a efektivnější užívání. Jednou z nich je i funkce pro rychlý start netbooku – Fast Start. Díky ní je podle výrobce připraven s vámi spolupracovat během tří sekund od otevření nebo stisknutí tlačítka Power. Navíc v režimu spánku zachová Samsung N145 vaše data na HDD a v paměti po dobu tří dnů přesně v takové podobě, v jaké jste je opustili. Ta se pak na obrazovce objeví do tří sekund od spuštění netbooku, a vy tak můžete pokračovat v rozpracovaném dokumentu, aniž byste ztráceli čas.
Baterie vydrží až 9,7 hodin provozu Zároveň je netbook vybaven tzv. technologií Samsung Duracase, takže odolává případným nárazům a poškrábání. Displej má rozlišení 1024 x 600 bodů, disk má kapacitu 160 GB a velikost operační paměti je 1 GB. V netbooku je použit procesor Intel ATOM N450 (1,66GHz, 667MHz, 512 KB). K dispozici je i několik barevných variant netbooku Samsung N145, takže si můžete vybrat podle vašeho vkusu.
Samsung N145 je na našem trhu k dispozici za orientační cenu 6 800 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení