Menu

Nevšední periferie od Geniusu

02.09.2013 15:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nevšední periferie od Geniusu

Nevšední periferie od Geniusu | foto: CHIP

Firma Genius oznámila, že na letošním ročníku veletrhu IFA 2013 v Berlíně mimo jiné představí nové herní periferie řady GX a několik zajímavých myší, které kromě polohovacích služeb nabízí i jiné nečekané funkce.

 

 

 

Genius ukáže na IFA dva nejnovější produkty herní řady GX Gaming, jako je klávesnice Manticore nebo herní sluchátka Zabius. Nejen hráče ale zaujmou spíš hybridní myší, které kromě polohovacích služeb nabízí i jiné nečekané funkce. Myš Cam Mouse obsahuje vestavěnou kameru se čtečkou QR kódů a nabízí například okamžitý přístup k nahrávání. Bezdrátová myš Energy Mouse obsahuje 2700mAh Li-Pol baterii, ze které lze pomocí USB kabelu nabíjet další mobilní zařízení. Klávesnice Speaker Keyboard obsahuje vestavěný systémem dvou 2.1 reproduktorů. Myš Traveler D6600 umožní uživateli přepínat ovládání mezi dvěma různými zařízeními, např. mezi notebookem a PC pomocí jediného tlačítka.

Stánek značky Genius na veletrhu IFA má číslo 111 a najdete jej od 6. do 11. září v hale 17.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení