Menu

Neztraťte se v pražské ZOO

25.03.2015 10:43 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Neztraťte se v pražské ZOO

Neztraťte se v pražské ZOO | foto: CHIP

Společnost 2GIS, která v rámci své stejnojmenné aplikace vytváří geoinformační systém s mapou města Prahy, nabízí svým uživatelům kompletní mapu pražské ZOO. 

ipad-zoo-2-nahled

Mapa pražské ZOO kromě samotných pavilonů a výběhů zvířat mapuje i pamětihodnosti, jako jsou sochy a pomníky nebo odpočinková místa a dětská hřiště. Návštěvníci ZOO, kteří si do svých mobilních telefonů nainstalují aplikaci geoinformačního systému 2GIS tak budou mít ve svém telefonu kompletní mapu pražské ZOO, včetně 140 bodů zájmu.

2GIS v pražské ZOO aktuálně mapuje plochu o výměře více než 441 tisíc m2 (respektive 4 412 hektarů) a uživatelé aplikace v mapě naleznou celých 100 výběhů a pavilonů zvířat a více než 40 dalších bodů zájmů, jako jsou různé pamětihodnosti, sochy či dětská hřiště a další místa k odpočinku.

Mobilní aplikace 2GIS je dostupná ZDARMA v App Store a v Google Play.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení