Menu

Nositelná zařízení Samsung jsou kompatibilní s iOS

10.01.2017 11:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nositelná zařízení Samsung jsou kompatibilní s iOS

Nositelná zařízení Samsung jsou kompatibilní s iOS | foto: CHIP

Uživatelé iOS mohou nyní propojit svůj telefon s hodinkami Samsung Gear S3, Gear S2 a náramkem Gear Fit2.

Nejnovější řada chytrých hodinek Samsung Gear včetně modelů S3, S2 a Fit2 je nyní kompatibilní se systémem iOS. Od uplynulého víkendu si mohou uživatelé z App Store stáhnout na svá zařízení využívající iOS aplikaci Samsung Gear S pro produkty Gear S2, S3 a aplikaci Samsung Gear Fit pro náramek Gear Fit2. Aplikace provede uživatele krok po kroku správným nastavením spárování.

Například hodinky Samsung Gear S3 zaujmou odolností proti vodě a prachu (certifikace IP68), vestavěnou GPS, alti/barometrem či aplikací na měření rychlosti. Gear S3 jsou dostupné ve dvou variantách - S3 frontier, která je inspirovaná aktivním životem a zaujme robustním zpracováním a Gear S3 classic, která ztělesňuje elegantní styl luxusních hodinek. Oba modely nabízejí přehled o překonaných vzdálenostech, rychlosti, spálených kaloriích či tepové frekvenci.

Služby a funkce produktů z řady Gear mohou být omezeny na určitá zařízení se systémem iOS a jejich aplikace. Mezi kompatibilní zařízení patří iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S +, iPhone 7, iPhone a iPhone 7+ SE (iOS 9.0 a výše).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení