Menu

Notebooky ASUS s dvojitou zárukou

17.04.2015 14:49 | Josef Mika + Přidat komentář
Notebooky ASUS s dvojitou zárukou

Notebooky ASUS s dvojitou zárukou | foto: CHIP

ASUS spustil v České republice program „ASUS 100% záruka spolehlivosti“. V případě poruchy nového notebooku společnost vrací zákazníkovi nejen opravené zařízení, ale i peníze.

Program je platný od 23. února do 31. prosince 2015. Zákazníci mají díky němu v prvním roce od zakoupení notebooku nebo konvertibilního zařízení značky ASUS v případě oprávněné reklamace nárok na vrácení peněz. To znamená, že pokud budou muset notebook reklamovat v servisu, zpátky dostanou nejen opravené zařízení, ale i částku rovnající se jeho maloobchodní ceně. Lidé, kteří chtějí tuto garanci nad rámec zákonné záruky využít, musí zaregistrovat svůj nový notebook společně s nákupním dokladem na webových stránkách www.asus-zaruka.cz a to do 15 dní od jeho nákupu.

„Notebooky ASUS si dlouhodobě ve statistikách RMA stojí velmi dobře a jejich poruchovost patří mezi výrobci k vůbec nejnižším. V rámci zlepšování služeb jsme se proto rozhodli, že našim zákazníkům nabídneme možnost vrácení peněz, pokud se na jejich zařízení do jednoho roku od nákupu vyskytne závada, na kterou se běžně vztahuje záruční oprava,“ říká Thomas Chu, ředitel české pobočky společnosti ASUS.

V případě, že se u jejich zařízení projeví mezi 14. a 365. dnem od data nákupu technická závada, získávají automaticky nárok nejen na opravu v autorizovaném servisu v rámci běžné záruky ale také na vrácení peněz. Kromě opraveného notebooku tak obdrží navíc ještě částku odpovídající celkové maloobchodní ceně produktu. Tato akce se nevztahuje na produkty DOA (dead on arrival), u kterých se závada objeví během prvních 13 dní od data nákupu.  

Program „ASUS 100% záruka spolehlivosti“ se vztahuje na notebooky a konvertibilní zařízení z portfolia společnosti ASUS zakoupené v České republice. Kompletní podmínky a detaily propagační akce naleznete na webu https://asuspromotions.com/…bility/terms.

reklamace-3-page-001-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení