Menu

Notebooky Lenovo Idea nyní s dotykovým displejem

05.03.2013 14:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Notebooky Lenovo Idea nyní s dotykovým displejem

Notebooky Lenovo Idea nyní s dotykovým displejem | foto: CHIP

Dva modely z řady Idea společnosti Lenovo rozšiřují skupinu zařízení, která lze ovládat dotyky. Dotykovým displejem, který uživatelům umožňuje lepší využití potenciálu operačního systému Windows 8, jsou nyní nově vybaveny modely IdeaPad U310 a IdeaPad Z400.

Dotykový displej, kterým je Lenovo IdeaPad Z400 touch vybaven, mění způsob užívání notebooku. Multidotykové ovládání až deseti prsty posouvá interakci uživatele s notebookem o stupeň výše. Pro práci na počítači tak lze využít jak klasickou klávesnici s touchpadem optimalizovaným pro Windows 8, tak gesta vedená po obrazovce.

IdeaPad Z400 touch s 14palcovým LED podsvíceným širokoúhlým displejem je postavený na třetí generaci procesorů Intel Core i7. Vydrží až pět hodin na baterii a nabízí 1 TB volného místa na pevném disku. S operační pamětí až 8 GB DDR 3 a grafickou kartou až NVIDIA GeForce GT635M 2GB s zvládne i náročnější úkoly spojené s tvorbou a prohlížením multimédií. Prodávat se bude za cenu od 15 555 Kč vč.DPH.

Ultrabook IdeaPad U310 touch s 13palcovým dotykovým displejem poskytuje svým uživatelům mobilitu. Je tenký 18 mm a váží jen 1,7 kg. Postaven je až na třetí generaci procesorů Intel Core, pevný disk má kapacitu až 1 TB a 24GB SSD disk je určený pro rychlejší běh operačního systému. Díky funkci Instant Resume se ze spánku probudí za jednu vteřinu. Ultrabook s dotykovým displejem bude dostupný v stříbrném, modrém a růžovém provedení za cenu 17 777 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení