Menu

Notebooky od HP posunují hranice v digitální tvorbě

24.05.2017 11:23 | Milan Loucký + Přidat komentář
Notebooky od HP posunují hranice v digitální tvorbě

Notebooky od HP posunují hranice v digitální tvorbě | foto: CHIP

Symbolicky na filmovém festivalu v Cannes představilo HP nová zařízení, která mění dosavadní způsob plánování, produkce a spolupráce.

Nové prémiové portfolio laptopů HP ENVY x360 a HP ENVY navazuje na pracovní stanice a displeje, využívané mnohými filmovými studii.

Laptopy HP ENVY x360 a HP ENVY přinášejí výjimečný výkon a uživatelům umožňují změnit způsob jakým pracují, tvoří a hrají si, bez kompromisů ve stylu a funkčnosti. Laptop HP ENVY 13 mění pohled na výkon a produktivitu na cestách, zatímco HP ENVY 17 umožňuje přenášet výkon stolního počítače kamkoliv, kde vás může přepadnout inspirace.

•             Design: Odolné kovové tělo, které je k dostání ve stříbrné (Natural Silver) a zlaté (Silk Gold) barvě, spolu s elegantním hranatým podpěrným pantem umožňují lepší cirkulaci vzduchu I pohodlnější psaní na klávesnici.

•             Kreativita: Toto zařízení je vybaveno UHD displejem s více než osmi miliony pixely, čtyřmi reproduktory se samostatnými zesilovači a HD WDR kamerou s širokými pozorovacími úhly, díky kterým se stírá hranice mezi tvořivostí a zábavou.

•             Zabezpečený obsah: Volitelný HP Secure Pad se zabudovanou čtečkou otisků prstů a Windows Hello přináší uživatelsky pohodlné prvky zabezpečení a jistotu, že budou výtvory vaší fantazie pod lepší ochranou.

•             Výkon: HP ENVY umožní pohodlný multitasking díky nejnovějším procesorům Intel Core i3, Intel Core i5 a Intel Core i7. Volitelná dedikovaná grafika od společnosti Nvidia potom přidává vynikající rozlišení, reakční dobu i barvy pro foto a videoeditory.

Konvertibilní zařízení HP ENVY x360 s uhlopříčkou 15,6 palce umožňuje pracovat v rozhraní laptopu nebo tabletu.

•             Elegantní konvertibilní design: Displej s minimálními okraji, tělo z jednoho kusu hliníku a ladné a pevné panty s hladkým chodem nabízí kvalitu a odolnost v jakémkoliv režimu činnosti i v jakékoliv barvě – modely s procesory Intel jsou k dostání ve stříbrné (Natural Silver) a modely s procesory AMD v popelavě černé (Dark Ash Silver).

•             Displej připravený pro spolupráci s digitálním perem nebo pro streamování videí: Certifikace Windows Ink s vysoce přesným stylusem N-tig umožní každému uživateli zapisování poznámek a upravování dokumentů stejně snadno jako perem na papíře. Volitelná UHD IPS varianta displeje nabídne více než osm milionů pixelů pro sledování videí nebo detailní úpravy fotek.

•             Produktivita: HP nabízí v tomto zařízení osvědčený výkon a bohatý výběr vybavení. Uživatelé tak mohou pracovat na řadě úkolů a se spoustou aplikací najednou díky nejnovějším procesorům Intel Core i5 a Intel Core i7 a AMD A9 a A124.5 a s až 16 GB DDR pamětí.

Všechny přístroje budou u nás dostupné od června. HP ENVY x360 15 za cenu začínající na 28 990 Kč s procesory Intel a od 23 990 Kč s procesory AMD. HP ENVY 13 za cenu od 23 990 Kč a laptop HP ENVY 17 za cenu začínající na 29 490 Kč.

 

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení