Menu

Nová 3D tiskárna od Autodesku

11.06.2014 16:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nová 3D tiskárna od Autodesku

Nová 3D tiskárna od Autodesku | foto: CHIP

Společnost Autodesk ohlásila dvě novinky – 3D tiskárnu a otevřenou softwarovou platformu pro 3D tisk Spark. Oba produkty, které budou na trhu k dispozici ke konci roku, jsou otevřené a určené k volnému licencování.

3d-printer-nahled

Autodesk poskytne podklady pro oba produkty veřejně tak, aby je ostatní výrobci a vývojáři mohli využívat pro další rozvoj a testování v rámci vlastních projektů. Spark reprezentuje otevřenou platformu použitou v nové 3D tiskárně Autodesk a bude k dispozici všem zájemcům.

Výrobci hardwaru, softwaroví vývojáři, pracovníci testující materiály, produktoví návrháři a další – ti všichni budou moci profitovat z nové technologie. Spark integruje digitální informace pro 3D tiskárny novým způsobem. Zároveň rozšiřuje portfolio materiálů, které mohou být pro 3D tisk využívány.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení