Menu

Nová multifunkční Pixma od Canonu

19.07.2017 10:40 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nová multifunkční Pixma od Canonu

Nová multifunkční Pixma od Canonu | foto: CHIP

Nová multifunkční inkoustová tiskárnu typu 3 v 1 pro tisk, skenování a kopírování Canon Pixma TS3150 se chlubí snadným ovládáním, stylovým designem i Wi-Fi připojením.

Canon Pixma TS3150 přináší širokou škálu nových funkcí. Uživatelé ocení i nový stylový a odolný design, senzor pro detekci papíru, možnost tisku fotografií bez okrajů, i bezdrátové připojení s podporou neustále se rozšiřujícího portfolia aplikací značky Canon. Nová Pixma TS3150 je nabízena v černém i bílém provedení.

Povrch horní strany tiskárny je odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Nechtěným stopám předchází i lesklá povrchová úprava s mřížkovým vzorem, díky které si PIXMA TS3150 uchovává stále svůj atraktivní vzhled.

Součástí této snadno ovladatelné a cenově dostupné tiskárny jsou tlačítka pro rychlé a jednoduché zprovoznění bezdrátového připojení. Na spuštění režimu přístupového bodu nevyžadujícího router tak stačí jediné stisknutí. Nechybí ani displej LCD s úhlopříčkou 3,8 cm, který umožňuje zkontrolovat nastavení tisku a média. Novinkou je i detekce papíru, díky které je tisk ještě jednodušší a rychlejší.

Canon Pixma TS3150 disponuje spolehlivou Wi-Fi konektivitou, díky které mohou uživatelé tisknout přímo ze svých chytrých telefonů a tabletů. Proces tisku dokumentů i fotografií je tak rychlejší a flexibilnější. Nutnost využívat při tisku, kopírování a skenování osobní počítač eliminuje i aplikace Canon Print, která tak zajišťuje opravdu bezproblémové využívání bezdrátové konektivity.

Ve spojení se službou Pixma Cloud Link dovoluje aplikace Canon Print tisknout/ukládat dokumenty i fotografie přímo z/do prostředí sociálních sítí a oblíbených cloudových služeb, jako je například Google Drive. Pixma Cloud Link je ideální i pro všechny fotografické nadšence a fanoušky služby Instagram, kteří chtějí mít kvalitní fyzickou podobu svých snímků přímo ze sociálních sítí (nebo do těchto kanálů ukládat skeny svých dokumentů). Canon PIXMA TS3150 totiž podporuje bezokrajový tisk čtvercového formátu fotografií z instagramu.

Canon Pixma TS3150 dále podporuje službu AirPrint pro Apple iOS i technologii Mopria pro Android a zařízení s operačním systémem Windows 10 Mobile. I s mobilním zařízením je tedy možné na nové tiskárně tisknout opravdu bez problémů a okamžitě.

Nová aplikace Canon Message in Print dovoluje do tištěných fotografií vložit neviditelné zprávy, od textu přes animace a hudbu až po video. Příjemce fotografie může tyto zprávy dekódovat – stačí jen podržet iPhone nad vytištěnou fotkou. Sdílením zážitků a vzpomínek touto jedinečnou a personalizovanou formou Canon pomáhá s vyprávěním příběhů, které se za fotografiemi ukrývají.

Díky kompatibilitě s rodinnými službami a softwarem společnosti Canon včetně Creative Park, Creative Park Premium, Easy Photo-Print+ a My Image Garden přináší Pixma TS3150 zábavu celé rodině, podporuje kreativní nápady a nabízí nové interaktivní způsoby sdílení snímků. Nejnovější tvůrčí možnosti zabaví děti po celé hodiny, ať již půjde o výrobu vlastních pohlednic nebo kalendářů či tisk fotografií do rodinných alb.

Canon Pixma TS3150 se může pochlubit vysoce kvalitním tiskem za přijatelnou cenu. A nezáleží na tom, zda tisknete fotografie s příběhy, nebo jestli zadáváte tisk dokumentů. Díky snadnému a pohodlnému používání, spolehlivosti a pokročilým technologiím je PIXMA TS3150 stylovou tiskárnou vhodnou pro každého uživatele.

Zařízení nabízí také možnost využití inkoustových XL kazet s úsporou až 30 %. Společně s novým modelem tiskárny Pixma TS3150 je navíc možné pořídit zvýhodněné balení XL kazet s 50 kusy fotopapíru.

Modely tiskáren Canon Pixma TS3150 v černé barvě a Pixma TS3151 v barvě bíle budou na českém trhu dostupné od srpna 2017.

-LiM

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení