Menu

Nová navigace s magnetickým držákem: Spirit 7700 LM!

05.09.2018 09:12 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Nová navigace s magnetickým držákem: Spirit 7700 LM!

Nová navigace s magnetickým držákem: Spirit 7700 LM! | foto: CHIP

Mio Spirit 7700 nabízí praktický magnetický držák a doživotní aktualizace map zdarma. Novinka disponuje pětipalcovým dotykovým displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů a funkcemi jako LearnMe Pro nebo IQ Routes.

Požadované místo lze vyhledat díky hlasovému navádění a technologii Text of Speech. Využít lze také 3D náhledy na odbočení či asistenta parkování.

Díky integrovaným mapám s doživotní aktualizací se majitel nebude muset starat o změny silniční sítě nebo silniční uzavírky – pro sledování nových aktualizací stačí připojit zařízení k počítači a nainstalovat software MioMore. Při řízení a navigaci pomáhá také funkce IQ Routes sbírající reálné informace o provozu od ostatních řidičů a optimalizující na jejich základě trasu.

Navigace byla navržena tak, aby vám maximálně usnadnila nalezení parkovacích míst. Zařízení je vybaveno funkcí Parkovací asistent, takže při přiblížení do vzdálenosti jednoho kilometru od cíle bude řidič přesně vědět, kde může zaparkovat a kudy se tam dostane.

Funkce Lane Guidance pak pomáhá s naváděním do správného jízdního pruhu při odbočování. Trojrozměrné zobrazení umožní pochopit situaci a získat dostatek času, pro včasné zařazení do správného jízdního pruhu.

Pomocí funkce LearnMe Pro se přístroj učí a monitoruje styl jízdy řidiče, na základě kterých následně nabízí trasy přizpůsobené osobním preferencím majitele.

Každodenní manipulaci s přístrojem usnadňuje praktický magnetický držák umožňující snadné odpojení od čelního skla. Přes připojený držák může být navigace i napájena.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení