Menu

Nová řada barevných tiskáren a multifunkcí

19.11.2012 13:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová řada barevných tiskáren a multifunkcí

Nová řada barevných tiskáren a multifunkcí | foto: CHIP

Barevná tiskárna Phaser 6600 a multifunkce WorkCentre 6605 mají podle firmy Xerox schopnosti snadno vytvářet, sdílet a zabezpečit důležité dokumenty.

Barevná tiskárna Xerox Phaser 6600 nabízí tisk rychlostí 35 stránek za minutu a lze ji připojit přes síť, nebo přes USB rozhraní. Je připravena na zátěž asi 5000 stran za měsíc. Podpotuje PCL i PostScript.

Nová barevná multifunkce WorkCentre 6605 díky svým rozměrům nezabere příliš prostoru a vejde se i do malé kanceláře. Na rozdíl od tiskárny zvládne také kopírování, skenování a faxování. Skenované dokumenty mohou být automaticky přesměrování do e-mailu, do složky na síti nebo na připojenou USB paměť. Podporována je i technologie OCR (ABBY Fine reader), takže skenovaný text je možné editovat. Dokumenty lze navíc zabezpečit. Technologie Secure Print využívá identifikace uživatelů pomocí unikátního PIN kódu. Ten také chrání zařízení před neoprávněným přístupem.

Volitelný bezdrátový adaptér umožňuje umístění zařízení kdekoliv v kanceláři. Velký barevný displej multifunkce umožňuje snadnou navigaci a prohlížení dokumentů čekajících ve frontě na zpracování. Do zásobníku se vejde 550 listů a rychlost tisku je 36 stran za minutu.

Barevná tiskárna Phaser 6600 má doporučenou koncovou cenu od 11 200 Kč bez DPH a barevná mutifunkce Xerox WorkCentre 6605 má doporučenou koncovou cenu od 21 100 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení