Menu

Nová řada Hry o trůny míří do O2 TV

04.04.2014 13:19 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nová řada Hry o trůny míří do O2 TV

Nová řada Hry o trůny míří do O2 TV | foto: CHIP

Již příští týden startuje čtvrtá řada oblíbeného britsko-amerického fantasy seriálu Hra o trůny. Exklusivní premiéru v originálním znění s titulky odvysílá HBO na digitální televizi O2 TV. 

První díl nové série poběží v pondělí 7. dubna od 20.00 hod. na kanále 0 (O2 Info). O2 tak nabídne premiérový díl i těm divákům, kteří nemají HBO předplacené. Po skončení vysílání prvního dílu se kanál automaticky přepne zpět do O2 Info.

Hra o trůny

Předlohou k seriálu se stala populární a dosud nedokončená fantasy sága Píseň ledu a ohně spisovatele George R. R. Martina, který se na seriálu rovněž podílí. Sága vypráví epický příběh o zradě a ušlechtilosti, jenž se odehrává v sedmi královstvích mýtické říše Západozemí, kde léta trvají celé roky, zimy se mohou protáhnout na celý život a touha po moci je věčná. O velkoleposti celého projektu svědčí i fakt, že seriál má největší herecké obsazení v historii produkce HBO. Natáčelo se celkem ve čtyřech zemích, a to více jak 1 80 dní. Pro Hru o trůny vznikla také zcela nová řeč – Dothráčtina (Dothraki language) – obsahuje okolo 1 800 slov a jazyk vymyslel David J. Peterson.

O O2 TV

Digitální televizi O2 TV lze získat už za 151 Kč měsíčně. K O2 TV Flexi se 43 televizními programydostanou zákazníci navíc tematické programy (sport, seriály, dokumenty, filmy, hudba, děti) dle vlastního výběru. Výhodou O2 TV je celá řada dalších unikátních funkcí. Jednou z nejoblíbenějších je zpětné zhlédnutí, které umožní přehrát libovolný pořad až 30 hodin po jeho skutečném odvysílání.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení