Menu

Nová řada kompaktních TV Sharp AQUOS LE430

01.06.2011 10:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová řada kompaktních TV Sharp AQUOS LE430

Nová řada kompaktních TV Sharp AQUOS LE430 | foto: CHIP

Kombinaci maximální funkčnosti a elegantního designu mají nabízet nově uvedené televizory Sharp řady AQUOS LE430. Tyto televizory budou zajímavé hlavně kvůli malým úhlopříčkám, protože ne do každé místnosti se hodí obr s více než metrovou obrazovkou.

Videa, hudba a soukromé fotografie – v průběhu let se v počítači nashromáždí obrovské objemy multimediálních dat. Spotřebitelé stále častěji hledají co nejjednodušší způsoby, jak převést rozmanitý multimediální obsah z počítače na televizní obrazovku.

Nová řada LE430E LCD televizí Sharp AQUOS nabízí řešení: uživatelé nyní mohou snadno a pohodlně používat televizor pro přehrávání multimediálního obsahu pomocí USB vstupu.

Integrovaný multimediální přehrávač umožňuje uživatelům sledovat filmy v DivX a DivX HD formátech, poslouchat hudbu ve formátu MP3 a sledovat fotografie pořízené digitálním fotoaparátem ve formátu JPEG. Tenké LCD televizory jsou také ideální pro sdílení nejlepších momentek a fotografických vzpomínek s přáteli a rodinou. Dokáží okamžitě přeměnit obývací pokoj v fotogalerii bez složitého propojování.

Stylové televizory integrují praktického elektronického programového průvodce (EPG). S pomocí EPG mohou být zobrazeny právě běžící televizní programy i ty budoucí na následujících sedm dnů.

Digitální programový průvodce poskytuje nejenom informace o začátku a době trvání programů, ale nabízí také jejich stručný obsah, který lze vyvolat jednoduchým stisknutím tlačítka.

Řada Sharp AQUOS LE 430E kombinuje špičkovou kvalitu obrazu s elegantním designem. LCD televizory jsou k dispozici s bílou zadní stěnou a bílým nebo černým podstavcem, což je dělá vizuálně atraktivní i ve vypnutém stavu.

Televizory disponují LED podsvícením a rozlišením Full HD (22 ") nebo HD-ready panely (32" / 26 "/ 19"). Mohou přijímat televizní signál z pozemních vysílačů i pomocí kabelu (DVB-T a DVB-C) a nabízejí širokou škálou připojení (2x HDMI, 1x SCART, 1x USB a CI +). Řada LE430E bude v obchodech dostupná od června 2011.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení