Menu

Nová síťová herní zařízení od Netgearu

18.02.2018 11:16 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nová síťová herní zařízení od Netgearu

Nová síťová herní zařízení od Netgearu | foto: CHIP

Na český a slovenský trh přichází nový herní router a multi-gigabitový přepínač Netgear Nighthawk Pro Gaming.

Dvojice novinek přináší nejen vysoký herní výkon a rychlý přenos dat, ale i široké možnosti přizpůsobení a kontroly sítě. O těchto zařízeních jsme již psali v souvislosti s jejich představením na veletrhu CES 2018, ale nyní přidáváme podrobnější údaje a informaci, že jsou již k dostání na našem trhu – a za kolik.

Herní router Nighthawk Pro Gaming

wi-fi-router-netgear-nighthawk-pro-gaming-xr500 Designově propracovaný dvoupásmový herní Wi-Fi router Nighthawk Pro Gaming XR500 nabízí unikátní kombinaci hardwarového a softwarového vybavení, která zajišťuje rychlé a spolehlivé připojení pro vysoce komfortní a pokročilé hraní online her. O špičkový výkon zařízení se stará především dvoujádrový 1,7GHz procesor, operační paměť 512 MB, Wi-Fi čip AC2600 Wave 2 a technologie MU-MIMO, QoS a Beamforming+.

Funkce Gaming Dashboard a Geo Filter zajišťují široké možnosti správy routeru, včetně monitorování a přizpůsobení sítě. Zatímco personalizovaný nástroj Gaming Dashboard poskytuje hráči potřebná data o odezvě či využití šířky pásma jednotlivými připojenými zařízeními v reálném čase, funkce Geo Filter minimalizuje případné prodlevy vytyčením vzdálenosti od serveru či ostatních hráčů.

Součástí herního routeru Nighthawk Pro Gaming jsou také čtyři gigabitové LAN porty umožňující kabelové připojení libovolného herního zařízení.

Herní přepínač Nighthawk Pro Gaming

prepinac-netgear-nighthawk-pro-gaming-sx10 Výkonný a futuristicky designovaný herní přepínač Nighthawk Pro Gaming SX10 (GS810EMX) v kovovém provedení je vybaven osmi gigabitovými a dvěma adaptivními 10Gb/multi-gigabitovými porty, které poskytují rychlý a spolehlivý přenos dat v pěti různých rychlostech: 100 Mb/s, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, 5 Gb/s či 10 Gb/s. Tyto dva adaptivní porty lze navíc vzájemně agregovat a dosáhnout tak celkové přenosové rychlosti až 20 Gb/s.

Přepínač je vybaven řadou pokročilých funkcí, jež jsou typické pro přepínače řady Netgear Smart Managed Plus Switch, jako např. QoS, Port Trunking, GMP Multicast či zrcadlení portů. Přehlednou a pokročilou správu zajišťuje kombinace intuitivního GUI rozhraní optimalizovaného pro mobilní zařízení a funkce Gaming Dashboard.

Cena a dostupnost

Obě novinky jsou v prodeji za doporučené koncové ceny 7299 Kč (Nighthawk Pro Gaming XR500) a 7670 Kč (Nighthawk Pro Gaming SX10).

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení