Menu

Nová skříň ATX Mid Tower Zalman s atraktivním LED efektem

18.12.2018 18:21 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nová skříň ATX Mid Tower Zalman s atraktivním LED efektem

Nová skříň ATX Mid Tower Zalman s atraktivním LED efektem | foto: CHIP

Novinka na trhu mezi počítačovými skříněmi ATX Mid Tower zaujme moderním designem a účelným uspořádáním vnitřního prostoru. Linie skříně jsou zvýrazněny lemováním čelního panelu LED podsvícením.

Zalman K1 je zcela nová skříň v nabídce značky Zalman. Vývoj a originální design skříně pochází z designerského studia Zalman se sídlem v Jižní Koreji. Skříň formátu ATX Mid Tower klade důraz na ovládání, ochranu před prachem, efektivní systém cirkulace vzduchu pro chlazení, eliminaci vibrací, snadnou rozšiřitelnost a účelné vedení kabelů.

Vypínač, restartovací tlačítko, ovládání LED podsvícení, porty USB rozhraní a audio vstup i výstup jsou účelně umístěny na horním panelu skříně. Systém magnetických a vysunovacích prachových filtrů zajišťuje bezprašné prostředí pro bezchybnou práci hardwaru. Pečlivě navržené uspořádání ventilátorů pro chlazení umožňuje instalovat až 8 ventilátorů s průměrem 120 mm nebo 5 ventilátorů 140 mm. Součástí dodávky je již předinstalovaný 120mm ventilátor v zadním panelu. Skříň je ve spodní části vybavena antivibračními a protiskluzovými patkami, pro skryté vedení kabelů vnitřkem skříně jsou připraveny vodící lišty.

Zalman K1 je určen pro zdroje s maximální délkou 190 mm, pro VGA karty (duální) do 380 mm a CPU chladiče do 178 mm. Skříň lze osadit dvěma disky HDD 3,5" nebo dvěma disky SSD 2,5". Dále je možné instalovaný hardware rozšířit o další dva SSD disky 2,5". Pro dodatečné rozšíření je k dispozici i sedm PCI slotů.

Skříň o rozměrech 458 x 210 x 450 mm má boční průhledný panel z matného skla o tloušťce 4T. Čelní panel skříně Zalman K1 je lemován LED podsvícením, které podtrhuje moderní design skříně.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení