Menu

Nová zrcadlovka pro začátečníky

18.08.2016 13:41 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nová zrcadlovka pro začátečníky

Nová zrcadlovka pro začátečníky | foto: CHIP

Společnost Nikon představila D3400, digitální jednookou zrcadlovku formátu DX určenou pro začátečníky. Snadno se ovládá a je vybavena funkcí SnapBridge pro sdílení snímků. 

Nikon D3400 je digitální jednooká zrcadlovka formátu DX, která je cenově dostupná a určená pro začínající uživatele. Snadno se ovládá a je doplněna o průvodce. Díky funkci SnapBridge, která využívá nízkoenergetickou technologii Bluetooth low energy udržuje fotoaparát trvalé spojení s chytrým telefonem nebo tabletem. Uživatelé fotoaparátu tak mohou automaticky synchronizovat své snímky, upravovat je a sdílet. K fotografiím se také může uložit informace o poloze, kde byly pořízeny.

Podle výrobce se pořízené snímky díky velkému obrazovému snímači fotoaparátu formátu DX s 24,2 milionu pixelů, výkonnému systému zpracování obrazu EXPEED 4 a objektivu NIKKOR vyznačují bohatými detaily. Kromě snímků je k dispozici funkce Nikon D-Movie, která usnadňuje tvorbu kinematograficky působící stopáže videa v rozlišení až Full HD s frekvencí 50p/60p.

Baterie s vysokou kapacitou umožňuje pořídit až 1 200 snímků na jedno nabití. Oproti předchozí verzi byla zvýšena maximální hodnota ISO na 25 600. Pro začínající uživatele je k dispozici režim průvodce, který jim vysvětlí způsob ovládání a nastavení fotoaparátu pro získání co nejlepších snímků a videosekvencí.  

Fotoaparát D3400 se dodává v několika volitelných sadách zahrnujících tělo fotoaparátu a jeden nebo dva objektivy NIKKOR. Můžete tak snadno pokrýt každodenní požadavky na ohniskové vzdálenosti pomocí všestranného základního zoomu nebo dosáhnout na vzdálené horizonty s pomocí sady obsahující objektiv AF-P DX NIKKOR 70–300 mm f/4,5–6,3G ED VR. Cena setu se základním objektivem je 15 490 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení