Menu

Nové aplikace pro iPhone, iPad a tablety Android

06.11.2014 15:28 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nové aplikace pro iPhone, iPad a tablety Android

Nové aplikace pro iPhone, iPad a tablety Android | foto: CHIP

Microsoft oznámil nové Office aplikace pro uživatele zařízení iPhone a iPad. Současně představil preview verzi Office aplikací pro tablety Android a možnost využívat tato zařízení pro vytváření a úpravu obsahu Office aplikací bez potřeby předplatného. 

Počínaje dnešním dnem tak mohou uživatelé zařízení iPhone a tabletů se systémem Android pracovat s Office aplikacemi v takovém rozsahu, jako doposud uživatelé iPadů. Mezi hlavní dnešní novinky patří:

  • Nové Office aplikace pro iPhone – aplikace Word, Excel a PowerPoint optimalizované pro iPhone nyní nabízejí stejný uživatelský komfort jako na tabletech iPad.
  • Vylepšené aplikace Office pro iPad – zákazníci si nové aplikace Word, Excel a PowerPoint mohou stáhnout již dnes.
  • Preview verze aplikací Office pro tablety Android – přináší produktivitu v podobě aplikací Word, Excel a PowerPoint pro uživatele tabletů Android. Zájemci o tuto preview verzi Office pro tablety Android se od dnešního dne mohou registrovat zde. Běžnou dostupnost aplikace očekáváme začátkem roku 2015.
  • Více funkcí Office pro každého – počínaje dnešním dnem mohou uživatelé zařízení iPhone, iPad a Android vytvářet a editovat obsah dokumentů Office, a to bez potřeby předplatného. Uživatelé téměř všech mobilních zařízení a platforem tak nyní mohou s Office dělat mnohem více, než kdykoliv předtím screen480x480 .

 

Kompletní funkcionalita s Office 365

Kompletní funkce systému Office získají zákazníci na základě předplatného Office 365, a to včetně 1 TB na online úložišti OneDrive, které bude průběžně navyšováno na neomezenou kapacitu. S předplatným se zákazníci stanou součástí více než 7,1 milionové komunity aktivních předplatitelů Office 365 pro domácnosti a Office 365 pro jednotlivce, a získají tak přístup k produktivitě na každém svém zařízení.

Dostupnost

Nové aplikace Office pro iPad a Office pro iPhone jsou k dispozici celkem v 29 jazycích ve 136 zemích. Aplikace běží na zařízeních iPad a iPhone s operačním systémem iOS 7.0 a vyšší. Registrace zájemců o preview verzi Office pro tablety Android je od dnešního dne zde.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení