Menu

Nové firemní notebooky ThinkPad série L

20.07.2012 09:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové firemní notebooky ThinkPad série L

Nové firemní notebooky ThinkPad série L | foto: CHIP

V nové řadě firemních notebooků Lenovo ThinkPad je 14palcový model ThinkPad L430 a 15palcový model ThinkPad L530. Nové notebooky jsou tenčí, nabízí vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterie a vysokou odolností. Řada L představuje v portfoliu Lenova základní řadu profesionálních notebooků, která postupně nahradila notebooky řad R a SL.

Počítače jsou poháněné 3. generací procesorů Intel Core (až verze i5) a baterie podle výrobce vydrží až 13 hodin. Nová generace pak nabízí až 500 GB úložného prostoru na pevném disku, až 8 GB DDR3 paměti a kromě klasických portů USB 2.0 jsou notebooky ThinkPad L vybavené portem USB 3.0.

Díky technologii RapidBoot jsou notebooky připraveny k práci za méně než 5 sekund od spuštění. Ergonomická klávesnice AccuType je odolná proti náhodnému polití. Notebooky jsou vybaveny integrovanou webovou kamerou s HD rozlišením a budou k dispozici s volitelným HD nebo HD+ displejem s rozlišením 1600×900 bodů.

Notebooky ThinkPad L 430/530 budou k dispozici na českém trhu od července za cenu od 13 490 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení