Menu

Nové modely Toshiba Satellite P

10.06.2013 22:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové modely Toshiba Satellite P

Nové modely Toshiba Satellite P | foto: CHIP

Toshiba představila nové modely multimediální řady Satellite P. Budou se prodávat s úhlopříčkou 15,6“ a 17,3“, budou obsahovat jak stávající procesory Ivy Bridge, tak nové Haswelly a vybrané modely budou osazeny HDMI výstupem s podporou rozlišení Ultra HD (UHD).

 

 

 

Notebooky řady Satellite P Toshiba směřuje hlavně pro domácí multimediální použití s občasným přenášením. Nové modely se budou prodávat ve dvou úhlopříčkách a jak s rozlišením 1366 x 768 bodů, tak s Full HD displeji. Nabídka má obsahovat jak modely s dotykovými (model P50t), tak levnější verze s nedotykovými displeji, všechny budou pracovat s OS Windows 8. Slibovaný Ultra HD výstup nabídnou modely s novými procesory Intel Haswell nebo modely osazené grafikou nVidia GeForce GT 740M. Podle tiskové zprávy budou k dostání jak s 256GB SSD disky, tak s jedním nebo dvěma magnetickými disky s kapacitou 1,5 TB, nebo 3 TB (dva disky s kapacitou 3TB mají být dostupné ve verzi P70). Notebooky budou, jak je u multimediálních modelů Toshiby zvykem, vybaveny reproduktory Harman Kardon. Prodej notebooků Satellite P začne v Evropě ve třetím čtvrtletí roku 2013.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení