Menu

Nové příslušenství pro telefony Sony Ericsson

04.06.2010 07:12 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové příslušenství pro telefony Sony Ericsson

Nové příslušenství pro telefony Sony Ericsson | foto: CHIP

Společnost Sony Ericsson dnes představila novou strategii v oblasti příslušenství mobilních telefonů. To nyní ponese název Extras a bude zahrnovat čtyři kategorie – Talk pro vyřizování hovorů, Play pro hraní, Listen pro poslech hudby a Go pro využívání telefonu na cestách. Součástí nového příslušenství se stanou produkty, které uživatelům mobilních telefonů přinesou nové a širší možnosti využití jejich přístrojů. Zároveň s oznámením nové strategie byly také představeny dvě nové náhlavní soupravy Bluetooth – VH110 a VH410.

Příslušenství Extras je rozděleno do čtyř kategorií, které symbolizují hlavní funkce a představují nové možnosti využití mobilních telefonů. Čtyři nové kategorie s jasně určujícími jmény Talk (Povídej), Play (Hraj si), Listen (Poslouchej) a Go (Jdi) nejen rozšíří funkce přístrojů, ale usnadní zákazníkům i orientaci v produktech a pomohou jim tak při rozhodování se při koupi daného modelu v obchodu. 

Příslušenství Sony Ericsson Extras zastupují celkem čtyři kategorie:


Talk (Povídej): přijímání hovorů za jakýchkoli podmínek se sluchátky nebo s náhlavními soupravami Bluetooth

Play (Hraj si): více zábavy na každý den – příslušenství, které je určeno především těm, kdo vyhledávají zábavu

Listen (Poslouchej): zaručená kvalita zvuku – poslech oblíbených skladeb či videoklipů kdekoli prostřednictvím Bluetooth reproduktorů, sluchátek či kapesních reproduktorů

Go (Jdi): řešení pro jakoukoliv situaci – přenášení souborů, nabíjení, každodenní nošení

Pro ty, kdo chtějí povídat, představila společnost Sony Ericsson dvě nové náhlavní soupravy z rodiny Greenheart, ve které doplní existující náhlavní soupravu Bluetooth VH700 s filtrem okolního hluku. Nové Bluetooth náhlavní soupravy VH410 a VH110 rozšiřují možnosti bezdrátové komunikace a jsou prvními doplňky, které zastupují kategorii Sony Ericsson Extras Talk. 

 

Náhlavní soupravy Bluetooth VH410 a VH110


Náhlavní soupravy VH410 a VH110 nabízí plný komfort bezdrátové komunikace a patří k řadě Greenheart, která je šetrná k životnímu prostředí. Oba modely jsou vyrobené z recyklovaných plastů a zpracované barvami na vodové bázi. Obě náhlavní soupravy jsou navíc opatřeny malým balením, aby co nejvíce redukovaly přebytečný odpad.

Náhlavní souprava Bluetooth VH410

  • Snazší vyřízení hovorů díky funkci potlačení hluku
  • Umožňuje spojení se dvěma telefony zároveň a snadno mezi hovory přepínat
  • Přijmutí i ukončení hovoru pouze jedním dotykemNáhlavní souprava Bluetooth VH110

  • Pohodlné přijímání hovorů na cestách
  • Možnost výběrů tří úchytů pro dokonalé upevnění
  • Doba hovoru až 10 hodin

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení