Menu

Nové smartphony Acer Liquid Zest

29.02.2016 10:39 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové smartphony Acer Liquid Zest

Nové smartphony Acer Liquid Zest | foto: CHIP

Společnost Acer představila nové cenově dostupné smartphony Liquid Zest, mezi které patří modely Liquid Zest a Liquid Zest 4G. Mohou se pochlubit operačním systémem Android 6.0, fotoaparátem se světelností F2.0 a předním širokoúhlým fotoaparátem.

Smartphony Liquid Zest a Liquid Zest 4G mají podle výrobce funkcionalistický, tenký a kompaktní design a k dispozici jsou v černé barvě Midnight Black a bílé Daylight White. Na jejich přední straně je 5" IPS displej s technologií Zero Air Gap, která odstraňuje vzduchovou mezeru mezi sklem a LCD panelem, což má za následek snížení odlesků. Oba modely Liquid Zest jsou vybavny HD displeji s rozlišením 720 × 1 280 bodů. Acer Liquid Zest je osazen čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,3 GHz a Acer Liquid Zest 4G s taktem 1,0 GHz. Ten se může pochlubit i podporou sítí LTE.

8Mpx zadní fotoaparát se světelností F2.0 a automatickým ostřením společně a LED bleskem s 5Mpx přední kamerou s širokým úhlem záběru jsou připraveny zachytit zajímavé okamžiky. Díky funkci DTS Sound Studio u Liqud Zest a DTS HD Premium Sound u Liquid Zest 4G si budou moci posluchači na cestách vychutnat prostorový zvukový zážitek. Stejně tak se mohou těšit na zvuk s vysokým rozlišením High Resolution Audio.

Model Acer Zest se bude prodávat od dubna za cenu od 2 990 Kč a model Liquid Zest 4G bude v k dispozici v květnu za ceny od 3 990 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení