Menu

Nové stolní a mobilní pracovní stanice

22.06.2012 09:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové stolní a mobilní pracovní stanice

Nové stolní a mobilní pracovní stanice | foto: CHIP

Společnost HP představila novou stolní pracovní stanici HP Z220 a celou modelovou řadu notebooků HP EliteBook – mobilních pracovních stanic.

Řada Z220 nabízí cenově nejdostupnější pracovní stanice od HP, které jsou osazeny procesory Intel Core a Intel Xeon, integrovanou grafikou Intel, případně diskrétní grafikou NVIDIA a AMD a čtyřmi integrovanými porty USB 3.0. Pracovní stanice je dostupná v rozšiřitelné verzi Convertible Mini-Tower (CMT), nebo v kompaktním provedení Small Form Factor (SFF), které je o 65 procent menší.

 

Počítače jsou podle výrobce konstruovány pro dlouhodobý výkon v plném zatížení a jsou určeny například pro architekty, inženýry, stavitele, grafiky i filmové střihače. Obě verze pracovní stanice Z220 nabízejí několik volitelných konfigurací založených na nových typech procesorů Intel Xeon E3-1200 v2 a procesorech Intel Core třetí generace. Výkon dále vylepšují paměti až 32 GB 1600 MHz DDR3 (ECC nebo non-ECC) a Intel Smart Response Technology - kešovací funkce pro diskovou paměť.

 

Pracovní stanice HP Z220 s čtyřjádrovými procesory bude na českém trhu dostupná od července 2012 za cenu 17 900 Kč bez DPH.

Pracovní výkon i na cestách

Notebooky z řady HP EliteBook w-series jsou osazeny procesory nové generace Intel Core - čtyř- nebo dvoujádrovými procesory i7 nebo i5 a vybaveny jsou až 32 GB systémové paměti. Nejvýkonnější mobilní pracovní stanice od HP, kterou je HP EliteBook 8770w má displej o úhlopříčce 17,3". Doporučená cena je 33 900 Kč bez DPH. Mobilní sestava HP EliteBook 8570w (29 990 Kč bez DPH) má 15,6" displej a nejmenším modelem z této řady je 14“ stanice HP EliteBook 8470w za 29990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení