Menu

Novinky o Galaxy S22: nosný model Samsungu bude zřejmě osazen terabajtem paměti

31.12.2021 09:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Novinky o Galaxy S22: nosný model Samsungu bude zřejmě osazen terabajtem paměti

Novinky o Galaxy S22: nosný model Samsungu bude zřejmě osazen terabajtem paměti | foto: LetsGoDigital

Objevily se nové informační úniky o chystaném vlajkovém modelu Galaxy S22 Ultra. Podle nich by zařízení mělo být osazeno pamětí o velikosti jednoho terabajtu.

Očekává se, že Samsung představí řadu Galaxy S22 v únoru 2022. Zejména model Galaxy S22 Ultra by mohl být výjimečný. Poprvé v historii nejvyšší řady smartphonů jihokorejského výrobce by měl být vybaven integrovaným dotykovým perem S Pen. To by mohli ocenit zejména uživatelé, kterým se zasteskne po Samsungu Galaxy Note. Ten už výrobce ze svého portfolia vypustil a nadále se vyrábět nebude.

Web SamMobile nyní přišel s novinkou, že model Samsung Galaxy S22 Ultra by mohl být vybaven integrovaným paměťovým úložištěm s kapacitou 1 TB. To by mohlo stačit i uživatelům s nejvyššími nároky. Píše o tom ve svém příspěvku s názvem "Exclusive: Samsung could launch a 1TB Galaxy S22 Ultra".

s22twitter

| Zdroj: Twitter/@hypark22

Samsung Galaxy S22 Ultra: dostupnost bude pravděpodobně omezená

Naposledy Samsung uvedl na trh špičkový model s vestavěnou pamětí velikosti 1 TB na začátku roku 2019. Drahý Samsung Galaxy S10+ byl osazen 12GB RAM a 1TB vestavěným úložištěm, ačkoliv v té době byla u špičkových modelů vcelku běžná možnost dalšího rozšíření kapacity paměti. Oproti tomu se ale neočekává, že by takovou možností byl vybaven Galaxy S22 Ultra.

Cena terabajtové varianty Samsungu Galaxy S22 Ultra zatím není známa a jeho dostupnost může být omezena na vybrané trhy, případně pouze prostřednictví oficiálních stránek společnosti Samsung.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení