Menu

Nový firmware pro fotoaparáty Panasonic Lumix G

25.10.2018 10:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nový firmware pro fotoaparáty Panasonic Lumix G

Nový firmware pro fotoaparáty Panasonic Lumix G | foto: CHIP

Panasonic představuje aktualizovaný firmware pro modely LUMIX GH5, GH5S, G9 a GX9. Ten přináší vylepšené automatické ostření i natáčení videa.

Nová sada aktualizovaného firmwaru pro digitální systémové kompakty Panasonic Lumix je tu. Nový firmware pro čtyři modely současné řady přináší několik důležitých změn, které ocení milovníci fotografování i natáčení akčních videí v nejrůznějších světelných podmínkách a fotografických situacích.

Pro majitele Lumix GH5 je k dispozici firmware ve verzi 2.4, pro modely GH5S, G9 a GX9 je určena verze 1.2. Ve všech případech spočívá hlavní změna ve vylepšeném automatickém ostření. V kontinuálním ostřícím režimu se dosud mohlo stát, že systém přeostřil z hlavního motivu na pozadí, ačkoli o to uživatel neusiloval. Nový firmware tento problém řeší optimalizací ostřících algoritmů.

Verze 2.4 pro Lumix GH5 řeší možnou situaci, kdy mohlo při výměně baterie v ojedinělých případech docházet k vymazání časového kódu během natáčení.

Verze 1.2 pro modely GH5S, G9 a GX9 pak optimalizuje možné problémy se stabilitou při ukládání natáčeného záznamu přímo do počítače přes HDMI port či případné nepřesnosti v barevném podání v umělém, zejména žárovkovém světle. Obě verze též odstraňují různé drobné problémy při natáčení videozáznamů. 

Aktualizace firmwarů pro všechny čtyři modely uživatelé najdou na těchto odkazech:

Lumix DC-GH5 Firmware Ver.2.4: http://www.panasonic.com/global/consumer/lumix/gh5_firmware.html.

Lumix DC-GH5S Firmware Ver.1.2. http://www.panasonic.com/global/consumer/lumix/gh5s_firmware.html.

Lumix DC-G9 Firmware Ver.1.2: http://www.panasonic.com/global/consumer/lumix/g9_firmware.html.

Lumix Global Customer Support: http://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/dsc/download/index.html.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení