Menu

Nový grafický balík CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Mac i web

14.03.2019 13:45 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nový grafický balík CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Mac i web

Nový grafický balík CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Mac i web | foto: CHIP

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2019 rozšiřuje svůj dosah za hranice systému Windows se zcela novou profesionální sadou pro macOS a novou webovou aplikací CorelDRAW.

Sada CorelDRAW Graphics Suite rozšířila produktovou řadu o novou výkonnou verzi pro Windows a zcela novou sadou pro tvorbu grafických návrhů vytvořenou specificky pro macOS. Oba balíčky zahrnují i novou aplikaci CorelDRAW.app pro snadnou tvorbu grafických návrhů na cestách. Se sadou CorelDRAW Graphics Suite 2019 mohou uživatelé vytvářet grafické návrhy s přesností na pixel na jimi preferované platformě. Další informace o obsahu sady pro MacOS najdete zde a můžete si zde také stáhnout zkušební verzi.

 coreldraw-2019-for-mac-objects-inspector-cz-nahled

Novinky v sadě CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Windows:

  • Ukotvitelný panel Objekty : Zcela přepracovaný ukotvitelný panel Objekty nabízí přímou kontrolu nad strukturou dokumentu a rychlý přístup k jeho prvkům umožňující zrychlení projektů.
  • Nedestruktivní efekty : V aplikaci CorelDRAW můžete používat a upravovat efekty a experimentovat s nimi u vektorových i rastrových objektů, a to vše beze změn původního obrázku nebo objektu.
  • Pracovní postupy přesné na pixel : Ujistěte se, že bude webová grafika vždy ostrá a jasná. Zarovnejte pixelovou mřížku k okraji stránky, aby exportovaná grafika měla ostré okraje, a použijte nové tlačítko Zarovnat k pixelové mřížce pro snadné opravy tvarů.
  • Moderní šablony : Díky široké škále nových profesionálně navržených šablon dostupných v přepracovaném dialogovém okně Nový ze šablony můžete vždy dodat profesionální výsledky. Šablony lze snadno snadno přizpůsobit a vytvořit jedinečné návrhy.
  • Vzhled, pocit a výkon : Využijte vylepšení rozhraní pro snazší navigaci, větší konzistenci a zvýšenou produktivitu. Užijte si vylepšení výkonu zaměřená na zpracování textu, dobu spouštění, dobu nahrávání dokumentů, vykreslování grafiky a další.

Úplný seznam novinek najdete zde a můžete si stáhnout zkušební verzi pro Windows.

 coreldraw-2019-for-windows-properties-docker-cz-nahled

Webová aplikace CorelDRAW.app

Aplikace CorelDRAW.app zahrnutá v sadách pro Windows i Mac umožňuje být produktivní a kreativní i na cestách. Tuto novou webovou aplikaci, která doplňuje pracovní postupy při tvorbě grafických návrhů, můžete použít pro přístup k souborům CorelDRAW uloženým v cloudu, přidávání poznámek a prvků návrhu nebo pro zahájení nového projektu na libovolném zařízení.

 coreldraw-2019-for-windows-hints-docker-cz-nahled

Dostupnost a ceny

Při nákupu sady CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Windows nebo Mac máte možnost volby financování.

  • Trvalá licence : Jednorázová platba za trvalou licenci bez dalších měsíčních nebo ročních nákladů.
  • Licence předplatného : Nízká roční platba a možnost zrušit předplatné, pokud již software nepotřebujete. Dokud bude vaše předplatné aktivní, budete mít přístup k nejnovější verzi.

coreldraw-graphics-suite-2019-for-mac-right-nahled

Sady CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Windows a CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Mac jsou nyní dostupné v češtině, angličtině, němčině, italštině, francouzštině, španělštině, brazilské portugalštině, holandštině, polštině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině, turečtině a japonštině. Doporučená maloobchodní cena za plnou verzi každé ze sad je 19 000 Kč. Registrovaní uživatelé kterékoli předchozí verze sady CorelDRAW Graphics Suite mohou získat upgrade na sadu pro Windows za 9 500 Kč (neplatí pro verze NFR, OEM a Academic). Předplatné činí 6 626 Kč za rok. Ceny zahrnují DPH.

Přístup k aplikaci CorelDRAW.app je součástí nákupu sady CorelDRAW Graphics Suite 2019. Uživatelé mají také možnost upgradovat na dodatečné návrhářské funkce ve webové aplikaci prostřednictvím dostupného předplatného.

Podnikoví klienti mohou využít možností objemových licencí a údržby, které nabízejí výhody včetně síťového nasazení a virtualizace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení