Menu

Nový iPhone v úterý večer

03.10.2011 10:14 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nový iPhone v úterý večer

Nový iPhone v úterý večer | foto: CHIP

Po šestnácti měsících nová generace iPhonu.

Zítřejšího večera našeho času se konečně dozvíme, jak to opravdu je s novým iPhonem. Nejspíše bude představen na tiskovém setkání, které začne v deset dopoledne času pacifického, tedy v sedm večer pro nás, a tentokrát přímo v Cupertinu, v sídle Applu.

Zatím to vypadá, že předveden bude „jen“ iPhone 4S — s výkonnějším vnitřkem — se stejným A5, který je v iPadu 2, a s osmipegapixelovou kamerkou — ale navenek bude takřka stejný jako čtyřka. A proč ne? Zdá se, že to mrzí hlavně ty příznivce iPhonu, kteří se už těšili, jak se budou předvádět s novinkou. Dosavadní iPhone 4 přitom patrně zlevní a nejspíše se zcela ukončí prodej modelu 3GS.

online obchodě německého Vodafonu se již objevují tři provedení iPhonu 4S mezi slučitelným příslušenstvím („Kompatibel mit“), jak se můžete sami přesvědčit. (Web iPhone­‑Ticker.de na to upozornil čtenář Bastian.) Po iPhonu 5 tam není ani památky.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení