Menu

Nový ONEbit hosting nyní na dva měsíce zdarma

17.04.2015 13:36 | Karel Kovar + Přidat komentář
Nový ONEbit hosting nyní na dva měsíce zdarma

Nový ONEbit hosting nyní na dva měsíce zdarma | foto: CHIP

ONEbit hosting přichází s nabídkou pro všechny zájemce o webhostingové služby. V těchto dnech představil zcela nové tarify, které si lze zdarma vyzkoušet bez jakýchkoli omezení na dva měsíce.

I když se webhostingové společnosti předhánění v nabízených parametrech, často se zkušenosti zákazníků od jejich představ a očekávání liší. „Rozhodli jsme se zákazníkům zprostředkovat vlastní zkušenost. Jedině tak si mohou otestovat některé služby, které nelze vyjádřit číselně v tabulkách,“ uvádí Petr Benešovský, jednatel společnosti.

Proto nyní ONEbit hosting nabízí každému zájemci dva měsíce webhostingu na vyzkoušení zdarma. Naplno a zcela bez závazků. Jednoduše lze vyzkoušet vysokou dostupnost, nadstandardní technickou podporu, spolehlivost, pravidelné zálohování a případnou obnovu dat zcela zdarma. V případě spokojenosti si zákazník může služby snadno kdykoliv objednat. V opačném případě není uživateli nic účtováno.

Další informace a objednávku služeb lze najít na adrese: www.onebit.cz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení