Menu

O2 mění tarify - datovat se bude levněji

30.04.2018 11:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
O2  mění tarify - datovat se bude levněji

O2 mění tarify - datovat se bude levněji | foto: CHIP

Od května bude možné surfovat v mobilu, tabletu i notebooku v síti O2 výhodněji. O2 představila tarify O2 Data a zpětinásobuje objem dat v tarifech pro mladé bez změny ceny.

Operátor O2 vylepšuje nabídku datových tarifů. Do nabídky od května zařadí novou tarifní řadu O2 Data. Minuta volání vyjde u nových tarifů O2 Data na 3,50 korun a SMS na 1,50 korun, což není zrovna málo. K tarifům je ale alespoň možné dokoupit balíček 60 volných minut do všech sítí za 100 korun.

o2-data-nahled

Nová nabídka navazuje na rodinné balíčky O2 Spolu kombinující tarify s daty, digitální televizi O2 TV a Internet na doma a také neomezené tarify FREE s větší porcí dat, které O2 představilo v loňském roce. Nová tarifní řada je určena také pro tablety a notebooky. O2 Data kompletně nahradí aktuální nabídku mobilního internetu. 10 GB dat pro tablet nebo notebook tak zákazníci získají levněji.

CHIP Speedtest Otestujte si rychlost vašeho připojení

Tarify pro mladé s pětinásobkem dat

O2 od května vylepšuje také tarify O2 kůl určené pro lidi do 26 let. V těch zpětinásobí objem dat, aniž by se změnil měsíční paušál. Mladí zákazníci získají například za 499 korun 10 GB dat na každý měsíc a k tomu bonus 4 000 korun na nový mobil.

o2-kul-nahled

 

Do nabídky vstupuje notebook

Bonus na nové zařízení mohou zákazníci využít na modely různých značek, které se budou průběžně měnit. V květnu je možné využít slevu například na telefony značky Huawei. Model P9 lite vyjde k novému tarifu na 495 korun, bonus je možné využít také na novou modelovou řadu P20.

O2 od května obohacuje nejen nabídku tarifů, ale také zařízení. K mobilům a tabletům přibude notebook Lenovo IdeaPad 120. Lehký přenosný počítač, který je dostatečně výkonný pro práci i zábavu bude k tarifu Zlatá O2 data možné získat za 495 korun.

o2-data-hw-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení