Menu

O2 Mobilní internet Standard

22.02.2010 13:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2 Mobilní internet Standard

O2 Mobilní internet Standard | foto: CHIP

Telefónica O2 představuje novinku pro příznivce mobilního internetu. Od 1. února 2010 rozšiřuje nabídku tarifů. Zákazníci si tak mohou pořídit O2 Mobilní Internet se zcela novým tarifem Standard. Za 500 Kč měsíčně budou moci surfovat kdekoliv a kdykoliv.

Nový tarif je určen pro běžnou práci s internetem, stačí například na denní posílání větších emailů, občasné stahování hudby nebo uložení více než 2000 kvalitních fotek na Facebook. Limit pro stahování dat je u nového tarifu stanoven na 2 GB za měsíc.

Všichni noví zákazníci mohou nyní bez závazků surfovat kdekoliv za 500 Kč s DPH měsíčně. Stačí, aby si pořídili službu O2 Mobilní Internet s novým tarifem Standard. S USB modemem budou online téměř okamžitě. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců jej dostanou za pouhou 1 korunu. V případě objednání služby bez podpisu smlouvy jej pořídí za 1 895 Kč.

O2 Mobilní Internet Standard pořídí zákazníci nejvýhodněji v kombinaci s dalšími službami. Pokud již doma využívají například O2 Internet, mohou si dokoupit doplňkový Internet na cesty Standard v rámci speciální nabídky platné do 31. července 2010 za 150 Kč. Po tomto datu zaplatí zvýhodněnou cenu 200 Kč měsíčně. Mobilní Internet je jako doplňková služba určen pro použití v kombinaci s O2 Internetem na doma, vztahuje se proto na něj limit na objem přenesených dat ve výši 500 MB. Stávajícím zákazníkům, kteří již zvýhodněnou službu mobilního internetu využívají, zůstává zachována za původních podmínek.

Podívejte se do naší tabulky, jak si tarif stojí.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení