Menu

O2 oživuje koncept GO

30.05.2018 16:53 | Pavel Trousil + Přidat komentář
O2 oživuje koncept GO

O2 oživuje koncept GO | foto: CHIP

O2 představuje předplacené karty v novém kabátě. Zákazníci si budou moct vybrat ze dvou variant. Karta GO neomezeně za 20 korun na den umožní neomezené volání do všech sítí a připojení k Internetu pro zprávy a chat.

Operátor O2 od června vrací do nabídky předplacené karty pod označením GO. "GO karta má jako značka v naší cílové skupině stále perfektní znalost a sami zákazníci si ji v inovované verzi vybrali z řady návrhů. Ne však kvůli nostalgii, ale proto, že vyjadřuje dynamiku, radost, volnost a důvěru. A takovou chce být i značka GO," popisuje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová.

go-zdarma-nahled

Zákazníci si budou moct vybrat ze dvou variant - karta GO zdarma při měsíčním dobití 300 korun nabídne neomezené volání do sítě O2 a také na pevné linky a k tomu navíc 50 MB dat měsíčně. Karta GO neomezeně pak za 20 korun na den umožní neomezené volání do všech sítí a připojení k Internetu pro zprávy a chat. "Díky výhodám obou karet mohou zákazníci volat za velmi nízké sazby za minutu. S voláním do sítě O2 zdarma je průměrná minutová sazba do jakékoli sítě 1,20 koruny, u tarifu GO neomezeně dokonce 0,90 koruny. Čím více předplacené karty zákazníci používají, tím nižší mají reálnou sazbu," dodává Silvia Cieslarová.

o2-go(1)

Karty budou k dispozici ve standardních prodejních kanálech a na webu O2. Všichni zákazníci předplacených karet GO od O2 mohou využívat Odměnu za dobití a také Extra výhody, který každý měsíc nabízí slevy u vybraných partnerů.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení