Menu

Objednejte si jídlo až do parku

09.06.2015 15:14 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Objednejte si jídlo až do parku

Objednejte si jídlo až do parku | foto: CHIP

Rychlý rozvoz jídla do pražských parků zajišťuje služba Ordr.cz. Jídlo si můžete objednat na několik „Ordr Pointů” v Praze.

Pražská rozvozová služba Ordr.cz spustila v parcích v centru Prahy službu „Ordr Pointy”. Nyní si tak mohou zákazníci do parků objednat obědy a večeře s garancí doručení do 15 minut. Při objednávce jídla stačí místo adresy zadat jeden z předdefinovaných parků, kam kurýr jídlo přiveze. Ordr.cz tak ulehčuje život zákazníkům, kteří si chtějí jídlo ven objednat, ale neví, na jakou adresu kurýra objednat. Při objednávce tak mohou vybrat ze sedmi parků a na mapě konkrétní místo, kam kurýr přijede.

V nabídce je celkově sedm parků. Oběd či večeři z Ordr.cz tak kurýři vozí na pražskou náplavku, do trávy na Náměstí Jiřího z Poděbrad, do Riegrových sadů, na Karlovo náměstí u Novoměstské radnice, do Zítkových sadů, do parku Lannova nebo na Náměstí Míru. Samozřejmostí jsou přibalené příbory a ubrousek. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení