Menu

Obří herní monitor Acer Predator s Nvidia G-Sync

11.01.2018 07:01 | Milan Loucký + Přidat komentář
Obří herní monitor Acer Predator s Nvidia G-Sync

Obří herní monitor Acer Predator s Nvidia G-Sync | foto: CHIP

Na CES 2018, konaném právě v Las Vegas, je k vidění další novinka společnosti Acer, obrovský herní monitor s úhlopříčkou obrazu 65".

Acer Predator Big Format Gaming Display s Nvidia G-Sync nabízí pro hraní her skutečně velkou zobrazovací plochu. Tento mimořádně velký herní monitor Predator vychází se stejných specifikací, kterými se mohou pochlubit jeho menší bratranci a má integrovány streamovací funkce Nvidia Shield, aby mohl přehrávat filmy a televizní pořady v ohromujícím rozlišení 4K HDR.

Nový 65" monitor Predator Big Format Gaming Display (BFGD) se může pochlubit nekompromisními herními specifikacemi, které od herních monitorů Predator uživatelé očekávají. Využívá technologii Nvidia G-Sync s variabilní obnovovací frekvencí, která poskytuje mimořádně plynulé hraní bez trhání a roztrhávání obrazu, stejně jako extrémně nízkou latenci při rozlišení 4K a obnovovací frekvenci 120 Hz. Plné pole přímého podsvícení přináší špičkový jas až 1000 cd/m2 a lokální stmívání poskytuje vyšší kontrast, hlubší úrovně černé a světlejší úrovně bílé barvy.

Predator BFGD má integrovány funkce Nvidia Shield, takže hráči mohou snadno přepínat mezi herními a jinými formami zábavy. Přibalený dálkový ovladač a herní ovladač umožňují snadné ovládání a přístup k filmům a televizním pořadům z nejpopulárnějších streamovacích aplikací. Vše lze ovládat hlasem díky podpoře asistenta Google Assistant, který rovněž umožňuje ovládání chytré domácnosti.

Variabilní obnovovací frekvence u technologie G-Sync odpovídá obnovovací frekvenci obrazovky, aby bylo dosaženo skutečné frekvence jako u zdroje signálu, takže je video obsah prezentován tak, jak režiséři původně zamýšleli, že má být viděn.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení