Menu

Očitý svědek na cestách integrovaný v autonavigaci

19.04.2017 14:57 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Očitý svědek na cestách integrovaný v autonavigaci

Očitý svědek na cestách integrovaný v autonavigaci | foto: CHIP

Řešení typu vše v jednom - autokamera a navigace je na trhu více než dost. Mio MiVue Drive 50 LM funguje zcela simultánně a zachytí každý okamžik bez zastavení směrové navigace.

Navigace je vybavena velkou 5" obrazovkou a nabízí špičkovou navigaci s integrovanou vynikající autokamerou Extreme HD (1296p při 30s/s) a dvěma inteligentními funkcemi systému ADAS (Advanced Driver Assistance System), které vás podpoří při jízdě:

  • varování při opuštění jízdního pruhu LDWS (Lane Departure Warning System)
  • varování před čelním střetem FCWS (Forward Collision Warning System)

S tímto plně vybaveným společníkem při jízdě budete navedeni do cíle pomocí praktické a snadno použitelné navigace, a autokamera současně zaznamená každou minutu vaší cesty ve vynikajícím rozlišení Extreme HD. Takže v případě nehody budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo.

Doživotní aktualizace map

V rámci navigace je MiVue Drive 50 doslova napěchováno špičkovými funkcemi a doživotní aktualizací map, takže se nikdy nebudete muset zabývat novými mapami nebo změnami silnic.

Doživotní aktualizace upozorňování na radary

Kromě map je ve výbavě rovněž doživotní upozornění na radary, takže budete vždy vědět, kde máte řídit zvláště opatrně.

Dopravní informace v reálném čase

Dopravní informace vás v reálném čase upozorní na zdržení na cestě před vámi a ušetří vám drahocenný čas, protože se vyhnete dopravním zácpám a neprůjezdným místům.

Takže MiVue Drive 50 vás nejen navádí a zaznamenává vaši cestu, ale také vás udržuje ve střehu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení