Menu

Odolné microSD karty Kingston

01.04.2019 15:30 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Odolné microSD karty Kingston

Odolné microSD karty Kingston | foto: CHIP

Kingston má v nabídce novou microSD paměťovou kartu High Endurance. Tato karta je speciálně určena pro aplikace s velkým objemem zapisovaných dat, jako jsou domácí bezpečnostní kamery, kamery do auta nebo akční kamery.

Zařízení a aplikace, které vyžadují intenzivní zápis dat, jsou kriticky závislé na vysoké úrovni spolehlivosti a výkonu paměťového média. MicroSD karta High Endurance má podle výrobce Kingston Digital velkou životnost, vysokou úložnou kapacitu a zvýšenou odolnost, čímž splňuje specifické požadavky pro videozáznam z domácích nebo automobilových kamer.

MicroSD karty High Endurance Kingston zkonstruoval a otestoval k použití v náročných podmínkách a jsou dostatečně odolné, aby ochránily data před extrémními teplotami, nárazy, vodou a rentgenovým zářením. Záběry zachycené domácími bezpečnostními systémy a automobilovými kamerami mohou být cenné. MicroSD karty Kingston High Endurance jsou k dispozici s kapacitami 32 GB, 64 GB a 128 GB a nabízejí dvouletou zárukou a bezplatnou technickou podporou. Rychlost čtení je u karet s kapacitou 32 a 64 GB 95 MB/s a rychlost zápisu 30 MB/s, 128GB karty pak mají rychlost čtení 95 MB/s a rychlost zápisu 45 MB/s.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení