Menu

Odolné paměťové karty

09.05.2018 09:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Odolné paměťové karty

Odolné paměťové karty | foto: CHIP

Samsung uvádí na trh paměťové karty PRO Endurance, které se vyznačují vysokou životností. Mají kapacitu až 128 GB a mohou se použít například v kamerových monitorovacích systémech.

Společnost Samsung Electronics představila karty Samsung PRO Endurance microSDHC/microSDXC. Jsou určeny například pro náročné systémy s videonahráváním, jako jsou dozorové a bezpečnostní kamery, osobní kamery či kamery do auta. Zaručují totiž rychlé a stabilní pořizování nepřetržitého záznamu. Karty podporují rychlost čtení až 100 MB/s a díky vysoké rychlosti zápisu dovolují pořizovat záznam v rozlišení Full HD. Nové karty Samsung PRO Endurance budou v České republice dostupné od začátku června za doporučené maloobchodní ceny 629 Kč za 32 GB verzi, 1 190 Kč za 64 GB verzi a 2 190 Kč za 128 GB verzi.

Ve srovnání s předchozími typy karet zaměřenými na rychlé čtení i zápis nabízejí paměťové karty Samsung PRO Endurance až 25krát delší životnost. Karty Samsung PRO Endurance byly navrženy tak, aby odolaly nepříznivému prostředí. Jsou vybaveny ochranou 4-Proof , což označuje odolnost proti vodě, extrémním teplotám, magnetickému poli a rentgenovému záření.

pro-endurance-card-128gb-front-nahled

Hlavní specifikace karet PRO Endurance

Kategorie

Samsung PRO Endurance

Kapacita

128 GB

64 GB

32 GB

Záznam ve Full HD

43 800 hodin

26 280 hodin

17 520 hodin

Formát

microSDHC a microSDXC

Rychlost čtení/zápisu

Rychlost sekvenčního čtení až 100 MB/s,
Rychlost sekvenčního zápisu až 20 MB/s

Datová sběrnice

UHS-I

Možnosti ochrany

4-Proof

Odolnost vůči vodě (IEC 60529, IPX7), odolnost vůči extrémním teplotám, odolnost vůči rentgenovému záření, magnetická odolnost

Záruka

Pětiletá omezená záruka

Tříletá omezená záruka

Dvouletá omezená záruka

Provozní teplota

Od -25 °C do 85 °CKomentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení