Menu

Odolné USB flash disky

16.03.2018 12:09 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Odolné USB flash disky

Odolné USB flash disky | foto: CHIP

USB flash disk ToughMAX od Verbatimu odolá extrémním podmínkám a zajišťuje tak ochranu uložených dat.

Nový USB flash disk ToughMAX USB 2.0 od společnosti Verbatim byl z části vyroben z materiálu KyronMAX. Jde o termoplastický materiál nahrazující kov, který je schopný odolat extrémním podmínkám. Vyrábí ho společnost Piper Plastics, která, stejně jako společnost Verbatim, patří do uskupení Mitsubishi Chemical. Tento skvělý materiál byl využit v mnohých odvětvích, například v letectví, lékařství, průmyslu, či při výrobě automobilů, a má vyšší poměr pevnosti v tahu ke hmotnosti než ocel.

49332-no-packaging-angled-open-nahled

USB disky ToughMAX  z KyronMAXu tak vydrží tlakovou sílu ve výši až 2 250 kg, ponoření do hloubky až 30 m a extrémní teploty od -25°C do 150°C. USB disk ToughMAX s kapacitou 64 GB má doporučenou maloobchodní cenu 749 Kč (referenční číslo produktu: 49332), 32GB verze (referenční číslo produktu: 49331) stojí 329 Kč a 16GB verze 259 Kč (referenční číslo produktu: 49330).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení