Menu

Opravy monitorů iiyama od AT Computers na základě servisní karty

13.05.2010 19:58 | Redakce Chip + Přidat komentář
Opravy monitorů iiyama od AT Computers na základě servisní karty

Opravy monitorů iiyama od AT Computers na základě servisní karty | foto: CHIP

Společnost AT Computers, která je autorizovaným distributorem monitorů značky iiyama se rozhodla, že od 13. května 2010 bude ke všem prodávaným monitorům této značky přikládat servisní kartu. Pokud tedy monitor iiyama koupíte z neoficiálního distribučního zdroje, na opravu jej bude muset prodejce, který vám jej prodal, poslat do země kde jej zakoupil. Tedy pokud nenakupuje od AT Computers. V každém případě se před nákupem raději přeptejte, zda monitor tuto kartu má.

služby autorizovaného servisu monitorů iiyama u společnosti SIL. Toto oprávnění platí jak pro český, tak i slovenský trh. Služby, které partner touto kartou získává, zahrnují servis po dobu tří let v systému door to door, což znamená, že kurýr vyzvedne monitor u zákazníka a po servisu ho i doveze zpět. Podle vyjádření společnosti AT Computers zajišťuje tato společnost jako jediná v České a Slovenské republice záruku 0 chybných bodů na všechny modely.

V případě nákupu monitorů iiyama z neautorizovaného distribučního kanálu, tedy mimo AT Computers, nebudou tyto monitory zařazeny do bezplatného servisu společnosti SIL. Reseller tak ponese všechny náklady spojené s případným servisem sám. Na svoje vlastní náklady bude muset monitor zaslat prodejci, který následně monitor odešle na servis do země, ze které byl importován.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení