Menu

Osobní 3D prohlížeč

22.11.2012 22:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Osobní 3D prohlížeč

Osobní 3D prohlížeč | foto: CHIP

Pomocí 3D brýlí Sony HMZ-T2 můžete sledovat 2D a 3D filmy v kvalitním rozlišení HD. Atmosféru doplní virtuální šestikanálový prostorový zvuk.

Dvojice OLED displejů s rozlišením 1280x720 bodů umístěných v náhlavní soupravě Sony HMZ-T2 umožňue sledování filmů nebo hraní her. Nabízí ostrý obraz (s nulovým překrýváním kanálů), který vás pohltí. Díky pozorovacímu úhlu 45° se budete cítit v samotném středu dění, podobně jako v širokoúhlém kině. Prohlížeč HMZ-T2 disponuje sadou odnímatelných stavitelných stínicích krytů pro zajištění většího soukromí a plného soustředění. Kryty se připnou k prohlížeči.

Osobní 3D prohlížeč je určen jak pro filmové nadšence, tak pro hráče.Prohlížeč je vybaven technologií Virtualphones vytvářející 360º zvukové pole. Kromě výběru z několika poslechových režimů je k dispozici také funkce Harmonic Equalizer, která nahrazuje zvukové ztráty způsobené kompresí.

Při hmotnosti g je osobní 3D prohlížeč o 20 % lehčí než předešlé modely a také nabízí více možností pro pohodlné nošení. Osobní prohlížeč HMZ-T2 je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách Sony Center za doporučenou cenu 24 999 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení